Skip to main content Skip to search

Klientų atsiliepimai

Klientų patirtis ir atsiliepimai

Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė apie patirtį dirbant su mumis!

Vilius, MB Būsto takas: „Didelės rekomendacijos šiai įmonei! Esu labai patenkintas apskaitos tvarka, komunikabilumu, lengva bendrauti, viskas aiškiai pateikiama, operatyviai. Matosi, kad supranta savo darbą, jaučiasi didelės patirties bagažas, kai iškyla problemų, jas lengvai išsprendžia. Super, tikiuos dar dirbsime ne vienerius metus ir kitiems rekomenduoju!”.

Justas, MB Eva Car Mats: „Dirbame jau ilgą laiką, viskas atlikta tvarkingai ir laiku. Rekomenduojame 10/10.“.

Nerijus, MB Kolibris stato: „Iki kol neatidavėme savo apskaitos Gintarei, nežinojome tokios sąvokos kaip „tvarkinga ir tinkama buhalterija“. Nuostabi buhalterė, tikiuosi ilgai bendradarbiausime.“.

Mantas, UAB IT verslo grupė: „Likome labai patenkinti Gintarės darbu. Esame dėkingi už pagalbą ir konsultacijas. Rekomenduoju!!!“.

Vidmantas, MB Indenturas: „Esame patenkinti paslaugomis, rekomenduojame! Visi darbai atliekami laiku, kruopščiai, suteikiamos išsamios konsultacijos.“.

Mindaugas, MB Aptus LT: „Profesionaliai atliktas darbas, ištaisytos kitų paliktos klaidos, išsamios konsultacijos, 10/10. Rekomenduojam!“.

Saulius, MB Gilės: „Neturiu priekaištų. Kokybiškai ir laiku atliekami darbai, operatyvios konsultacijos, naudingi patarimai.“.

Lolita, MB Ako stilius: „Tikra buhalterė: ne tik tvarkingai apskaičiuoja, bet mąsto, greitai randa sprendimus nestandartinėse situacijose, žino visas naujoves, darbe taiko ne tik VMI ir Sodros, bet ir VDI ir Migracijos departamento reikalavimus ir taisykles. Nėra tokio klausimo, į kurį negali atsakyti.“.