Skip to main content Skip to search

Apie mus

APIE MUS

MB „Tvarkinga apskaita“ – nuo 2019 m. buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė. Įmonės vadovė – Gintarė Aukštakalnienė, ne tik verslininkė, bet ir buhalterė, sukaupusi didelę darbo patirtį buhalterinėje apskaitoje.

Plėtra ir tobulėjimas – mūsų nuolatinė būsena. Tai atspindi nuolat augantis, pastovus klientų ir partnerių ratas.

Toks rezultatas pasiekiamas dirbant kruopščiai ir atsakingai. Komunikabilumas bei gebėjimas surasti tinkamą sprendimą bet kuriai iškilusiai problemai – pagrindiniai mūsų įmonės darbo principai. Mūsų įmonė bendravimui su klientais skiria tiek dėmesio, kiek reikia geriausiam rezultatui pasiekti.

Jei nuoširdus bendravimas labiau priklauso nuo įmonės vidaus kultūros bei žmogaus asmeninių savybių, tai nepriekaištingos apskaitos siekiame nuolatiniu proceso, kvalifikacijos bei žinių tobulinimu. Tai ne vienos dienos darbas – nuolat vykstame į seminarus, keliame savo, kaip specialistų, kvalifikaciją.

VersloPortretas2023-031 (2)

Kodėl verta rinktis mus?

KOKYBĖ

Atliekant paslaugas savo klientams, mūsų kolektyvas garantuoja darbo kokybę ir savalaikiškumą.

ATSAKOMYBĖ

Dirbame kruopščiai ir atsakingai, atidžiai įvertiname situaciją ir planuojame veiksmus. Prisiimame tiek finansinę, tiek teisinę atsakomybę už savo darbo rezultatus.

SAUGUMAS

Garantuojame konfidencialumą ir duomenų saugumą, naudojame pažangias IT sistemas duomenims saugoti.

INFORMATYVUMAS

Atsakome į visus klausimus, teikiame pasiūlymus susijusius su buhalterine ir mokestine apskaita, siekiame maksimalios naudos savo Klientams.